Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: 19,67%

Możemy odbijać powoli na nowe szczyty cel osiągnięty...

Zgłoś do moderatora
Przed walnym spodziewam się dobrych wieści ze spółki...Walne utwierdza mnie w przekonaniu że spółka odradza się a lipiec po głosowaniu będzie dla Nas bardzo słoneczny...Zakupy zrobione ewentualnie dokupję jeszcze po 1.6-1.7 W co jednak osobiście wątpię...Ci co mieli zarobić już są poza burtą teraz czas na Nas.Cena emisyjna 3 zł dlatego 4-5 zł to takie min.dla animatora do końca września..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,46% 2,19 2019-07-19 16:21:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.