Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: -42,62%

może spokojnie spaść do ok. 1.50

Zgłoś do moderatora
mało kto pamięta, ale w transakcjach pakietowych po 1.50 i na krótko przed tymit transakcjami dwa szemrane podmioty brały poniżej 5% akcji od jakiegoś szemranego OFE czy TFI, więc około 10% akcji jest kupionych przez te podmioty po ok. 1.5. Do tego poziomu mogą spokojnie sprzedawać. Im wyżej, tym większy zysk, im niżej, tym większa płynnosć, w każdym wypadku te podmioty zyskują.
Posiadaczom współczuję, mimo że spółka warta dużo więcej, niż cena rynkowa, bo ma gotówkę, statki i kawał portu, a zobowiązań mało. Dwa szemrane podmioty zadecydują.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00