Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,81 zł , zmiana od tamtej pory: 32,77%

MOŻE PO KADENCJI PREZYDENTA, DUDĘ POSTAWIĆ NA PREMIERA RP, JUŻ CZAS

Zgłoś do moderatora
COŚ ZMIENIĆ, BO BEZ WYSOKICH POLSKICH WŁASNYCH TECHNOLOGII W TAK WAŻNEJ DZIEDZINIE JAK ENERGETYKA, OBUDZIMY SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU, DZIĘKI TAKIM DECYZJOM JAK OSTSTNIO? NO MOŻE PREZES I SŁUŻBY POTRAFIĄ ROZCZYTAĆ TE DANE Z PRZED 1991 ROKU. BO GDYBYM BYŁ DOPUSZCZONY DO PRODUKCJI BOMBY NEUTRONOWEJ, TO PO 1991 PISZĄ, ŻE JA ZAJUMAŁEM DANE TEJ BOMBY, ALE NIE WIEDZA Z KĄD. I NIE WIEDZĄ ŻE TO JA ANALIZOWAŁEM TO PRZED 1991 ROKIEM, ZNACZY UKRADŁEM SWOJĄ TECHNOLOGIĘ? NO PREZESY MACIE POCZUCIE HUMORU.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 7,27% 10,38 2022-05-23 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.