Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: 136,71%

Może dziś? :-)

Zgłoś do moderatora
Macie jednego cwaniaka przewalającego z wora do wora po parę tysięcy i kurs coraz niżej. Kurs spadł mocno stąd strach i niepewność. Dopóki nie przestaniecie się bać kurs będzie spadał. Nie ma tu ani jednego grubego, który wpływałby jakkolwiek na kurs. Jeden cwaniak i tyle.
  • Może dziś? :-) Autor: ~Jozek
  • Re: Może dziś? :-) Autor: ~Jozek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,81% 4,90 2020-08-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.