Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

może być grubo

Zgłoś do moderatora
 https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2018-06/0000104471_201806010000113557.pdf

Ryzyko związane z finansowaniem pochodzącym z dotacji i środków unijnych

Nie można wykluczyć ryzyka zakwestionowania poniesionych przez Emitenta wydatków lub prawidłowości przedstawionych rozliczeń z zapisami jednej lub wielu umów o dofinansowanie, co mogłoby oznaczać konieczność braku refundacji poniesionych kosztów lub zwrotu określonej części dofinansowania. Opisane powyżej okoliczności mogą mieć istotny negatywny wpływ na perspektywy rozwoju, osiągane wyniki i sytuację finansową Emitenta.

ps Czy mnie wzrok nie myli? Medium wisi na zapasach na łączną kwotę kilkunastu mln zł? To dwuekranowe dziwadło aż tyle kosztowało? A gdzie tu jeszcze kasa na promocje. Nawet jak znajdą Bloobersi wydawcę do tego dziwadła to długo poczekają aż wydawcy zwróci się zainwestowana kasa w marketing i suma wypłacona na rzecz emitenta za udziały w przychodach. Dla wydawcy próg rentowności, przy uwzględnieniu wszystkich poniesionych kosztów, może być spokojnie na poziomie 200 tys sprzedanych egzemplarzy lub więcej, uwzględniając promocje. 200 tyś lub więcej kopii, przy tak niszowej produkcji? Czarno to widzę. Może nakreślić się sytuacja bliźniaczo podobna do tej jaka zaistniała przy sprzedaży gry Observer. A może w ogóle Bloobersi oleją temat jak nie dogadają się z wydawcą i będzie gruby odpisik. Fiu fiu.

https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2018-06/0000104479_201806010000113558.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER -1,60% 46,00 2019-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl