Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,44 zł , zmiana od tamtej pory: 15,80%

Mówiliśmy o największych emeryturach, a Ty wyskoczyłeś z Tuskiem.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-19 o godz. 15:39 ~Dewajtis napisał(a):
> Nie wiem co to, kto to ZJ?
> > Mówimy o obłudzie i hipokryzji Tuska. Wysokość emerytury jest tutaj drugorzędna.

Watek został usunięty w całości - nie wiedzieć czemu.
Czyżby dane pokazywane przez ZUS i Prof. Uchcińską nie reprezentowały oficjalnej linii programowej forumowych zwolenników Zjednoczonej Prawicy.
Mogę przyznać Ci rację - wysokość emerytury może być sprawą drugorzędną.
Pierwszorzędne znaczenie ma wysokość i szybkość budowania przez "lepszy sort" DOBREJ ZMIANY realizujący w ciągu 8 lat hasło "nam się należało" Prywatnego Kapitału Emerytalnego oraz stosowania nowej definicji dobrowolności .
"Dobrowolność – cecha działania etycznego, stanowiąca konieczny lub wystarczający warunek podlegania ocenom moralnym. Odpowiednimi przymiotnikami zastępującymi to słowo są: nieprzymuszony, niewymuszony, nieprzymusowy; spontaniczny, samodzielny, samorzutny, ochotniczy; bez przymusu, z własnej woli (dobrowolny datek)."
Co wspólnego z ww. definicją miał przymus uczestnictwa w OFE oraz ma automatyzm zapisu co 4 lata do PPK!!! "są dobrowolną formą oszczędzania w ramach tzw. III filaru systemu emerytalnegoZ automatu zapisani są do niego wszyscy uprawnieni pracownicy". 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 0,28% 64,20 2023-06-05 17:03:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.