Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -67,22%

Moonlit powinien zostać zlikwidowany

Zgłoś do moderatora
Stojac z boku tak to widac, co to ma byc za spółka wydmuszka? 2 pracowników i 3 na zdalnej? i maja wykonywac prace do grier CFG za ktore CFG przeleje kase aby MLT zapłacił pracownikom - przecierz to nie ma sensu? Pracownicy moga pracowac bezposrednio w CFG co wyjdzie taniej bo nie bedzie nawisu kosztowego. Prezes pisze ze latwo pozyskac utalnetowanego gamedeva to bardzo ciekawe? ciekawe czym skusi ich do pracy w upadłym studiu o śmierdzacej historii chyba pensja 30-40kPLN/mc a skad na to pieniadze jak samo CFG slabo działa i ma rynkowa wycene jaka jeszcze jakisc czas temu mial Moonlit. A zapomnialem pewnie zamierza płacic akcjami ale juz przy tym kursie to rozdawnictwo bedzie po 1gr cala ta procedura jest dumnie nazywana jest programem motywacyjnym potem te akcje sa wysypywane w rynek przy silnym wsparciu ekipy naganiaczy bo pracownik musi cos zjesc i zapłacic rachunki i samego zapisu na rachunku maklreskim nie wyżyje - szczegolnie fachowiec ktory trafił tu z CDR/Techland czy grupy PLW no chyba ze tam pełnił funkce ochroniaża albo kierowcy ale w CV ma ważnym wpis. To podtrzymywanie trupa kroplówka przez slabo stojaca firme raczej dlugo nie potrwa bo nie ma sensu ekonomicznego, tak samo jak marnotrawienie na produkcje chłamu zwanego grami jak SecktorSweep czy Sekta lub porażka biznesowa Modelarz takich g.... na Steam trafia pełno każdego dnia bez marketingu nikt nawet nie zauważy premiery a kasa wydana na produkcje idzie w błoto. W akcjonariacie nie ma ani 1 wiodącego akcjonriusza, założycie spólki uciekli, Playway pogodzil sie ze strata i oddal akcje zostali tylko fanatycy religijni jak akcjonariusz i ekipa klakierów naganiaczy ktorzy jak dostana pensje w akcjach to szaleja na forum aby upchnać choć cześć śmieciowego papieru. Świetny sie prezentuje to studio prawda?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOONLIT -22,37% 0,15 2023-05-30 15:52:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.