Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 8,97%

Montaż paneli fotowoltaicznych

Zgłoś do moderatora
https://logistyka.rp.pl/rynek/art37842791-zostaly-4-lata-na-instalacje-paneli-na-magazynach

"Istnieją już jednak systemy które pozwalają na montaż paneli fotowoltaicznych bez ingerencji w pokrycie dachowe, które wraz z wdrażaniem naszej strategii rozwoju planujemy również wykorzystywać i przedstawiać klientom z komplementarną ofertą."

Wygląda, że na poważnie mówią w kwestii wejścia w fotowoltaikę.
  • Montaż paneli fotowoltaicznych Autor: ~MDaszek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROOFRENOV 2,00% 0,51 2023-03-24 16:46:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.