Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,53 zł , zmiana od tamtej pory: -52,57%

Monetia chce mieć 18% polskiego obrotu gotówkowego w ciągu 2-3 lat

Zgłoś do moderatora
Warszawa, 25.06.2015 (ISBnews) - Monetia za 2-3 lata chce obsługiwać 18% polskiego obrotu gotówkowego, który obecnie wart jest ok. 30 mld zł. W ciągu 12 miesięcy działania jako samodzielna krajowa instytucja płatnicza, Monetia obsłużyła transakcje o wartości 2,65 mld zł. Do końca roku liczba placówek wzrośnie do 660. W planach jest wejście na nowe rynki zagraniczne, poinformował prezes Wojciech Jóźwiak.Po zdywersyfikowaniu oferty i wejściu na nowe rynki, spółka zapowiada walkę o obsługę sektora skarbowego, samorządowego i bankowego. Nowych klientów będzie też szukać za granicą.
(...)

http://stooq.pl/n/?f=974356

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,20 2023-09-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.