Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,76 zł , zmiana od tamtej pory: -19,52%
Czytam na Bankierze różne fora i takiego zaplanowanego ataku na spółkę i trolingu na spadki nie ma nigdzie indziej. Bijecie nawet 4MASS i Aquatech-), myślałem, że na MBF jest grubo, ale tu jest to jednak bardziej zorganizowane. Bardzo ładnie, jestem z Was dumny-).
  • MójNR1 Autor: ~UroczyścieOgłaszam
  • Re: MójNR1 Autor: ~Foto
  • Re: MójNR1 Autor: ~01c
  • Re: MójNR1 Autor: ~Inwestor
  • Re: MójNR1 Autor: ~jxc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -3,95% 7,05 2020-10-26 13:25:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.