Forum Giełda +Dodaj wątek

moje przemyślenia

Widzę, że ludziom stopniowo zaczynają puszczać nerwy. Sam siedzę w tych papierach od ponad roku (jeszcze czasy emisji serii C), kiedy drobne pakiety akcji udało mi kupić jeszcze po 2 zł, aczkolwiek jestem tylko nic nieznaczącą płotką.

Emocje są i będą towarzyszyć tej spółce, bo stawka jest duża.
Na razie fakty są takie, że wszystko kręci się wokół budowy fabryki, finansowanej z funduszy UE.

Aktualne wyniki finansowe nieciekawe, aczkolwiek jest to następstwem inwestycji w rozwój. I to jest największy pozytyw. Spółka rośnie, jak kula śniegowa, zwiększa przychody, jest dobrze zarządzana, skutecznie pozyskuje kapitał, próbuje konsolidacji w branży. To wszystko może się podobać inwestorom.

Według mnie prognozy wyników są ciekawe i nie chodzi tu tylko o znaczny przyrost aktywów spółki (chociaż to też jest bardzo ważne), ale również o obiecujący co do wartości, dodatni przepływ finansowy.

W sumie to co piszę to może i wodolejstwo, niby każdy o tym wie, ale jakoś wszyscy są zaślepieni "magią" dotacji. Nie o same dotacje chodzi, ale o pomysły na ich wykorzystanie, a tych zarządowi spółki nie brakuje.

Pozdrawiam cierpliwych
mruko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 14,29% 2,40 2022-05-13 15:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.