Forum Giełda +Dodaj wątek

Moja prognoza w 100%się sprawdziła Co dalej......

Zgłoś do moderatora
Trend długoterminowy ma się dobrze ,po osiągnięciu prognozowanego poziomu podbicia tj. okolice 8zl przyszła mała korekta , osobiście sprzedałem przy szczytowym poziomie i od dwóch tygodni od nowa skupowalem , dlatego nie pisałem .Obecnie papier technicznie wyglada coraz lepiej i schlodzone wskaźniki sugerują następne mocne podbicie , zakładam ze tym razem osiągniemy okolice 10zl. Dlaczego tam ? Wynika to ( pomijając mocne fundamenty) z powstałej formacji oraz prawdopodobnej górnej lini kanału trendu , do tego dochodzi magia tzw. okraglej cyfry której bliskość kusi do przetestowania. Przypominam ze akcje są w dlugoterminowym trendzie wzrostowym i wszystkie korekty radzę wykorzystywać do akumulacj, w takich przypadkach wzrosty szybko się nie kończą i trzymanie nawet kilku letnie może przyniesc krociowe zyski. Trend jest w młodej fazie dlatego podbicia są dość dynamiczne a korekty plaskie. Podejrzewam ze jak pozytywna atmosfera na giełdzie utrzyma. się do konca roku i dynamika zysku firmy nie dostanie zadyszki to w grudniu zobaczymy 12zl. Liczba ta odzwierciedlalaby wielokrotnosc wzrostu przychodów za cały rok i potencjalnych przyszłych zysków z nastenego kwartalu .(po pobieznym przeliczeniu skali wzrostu wyników)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,80 2022-05-16 14:35:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.