Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,99 zł , zmiana od tamtej pory: 45,72%

Moja historia z Comumbus 45

Zgłoś do moderatora
Interesowałem się akcjami spółki Columbus przy cenie 45 zł. Gdy przeczytałem o planowanej dużej emisji postanowiłem czekać. I tak czekam do dziś. To była dobra decyzja, jedna z lepszych moich decyzji inwestycyjnych. Reszta jest gorsza, bo nie było takich oczywistych przesłanek by nie wchodzić w kilka innych papierów. Wszedłem i wiszę czekając na lepsze czasy :)))). Teraz psioczyłbym na Columbusa, ale nie mam powodów. Psioczę na inne firmy. I powiem jedno nie ważne w co włoży się kasę na.kiepskim rynku. I tak będzie w doopę. :)))).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 6,39% 23,30 2022-01-20 09:26:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.