Forum Giełda +Dodaj wątek

moj scenariusz

Zgłoś do moderatora
moj scenariusz

proba dalszego zbijania kursu do kosci by odebrac 400 k akcji okolo gdy bronili 25gr i je zebralismy a potem na poczatku sierpnia mocne wybicie by zebrac okragla sumke. tutaj zbijanie kursu nic nie daje ci co dostali privy odemnie ze warto brac beda dobierac jak spadnie. 300k jest w mocnych rekach i nie oddadza ich conajwyzej lescze ktorzy kupia po 22 a oddadza po 19

dobra koncze. jescze raz powtarzam gosc z rady nadzorczej kupil 700 000 akcji po 20gr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCHCHORZ 12,07% 0,65 2021-10-13 11:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.