Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -9,42%

Mój początek

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich.

Generalnie dopiero kilka dni temu zaczynałem swoją zabawę z giełdą. Przypadkiem kupiłem akcje SYNERGA w niewielkiej okrągłej ilości 100 000. Czuje się teraz jak ślepa kura co trafiła na ziarno. Nie wiem czy słusznie. Jakieś rady dla nowego "zielonego" w tym gronie? Tak dużo teraz tutaj się dzieje, że nie nadążam za tymi informacjami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SYNERGA 25,00% 0,12 2020-04-03 15:29:53