Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Mój dziadek miał te pieprzone medale - całą skrzynkę

Zgłoś do moderatora
Był wartościowym człowiekiem.
Sam za swoje pieniądze pół wieku temu w jednej z polskich wsi budował szkołę - bo wierzył, że jesteśmy Polakami i sobie nawzajem pomagamy - opowiadał mi historię jak to Hitlerowcy go gonili i szczuli psami - to teraz my Polacy sami siebie szczujemy tymi psami?

Dla mnie ludzie z BFG - jesteście nikim ,nie byliście samodzielni, zapomnieliście co to jest być prawdziwymi Polakami i wznieść się ponad podziały. Gardzę Wami! W sądzie przegracie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00