Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - to kiedy zwrócicie mi to co ukradliście?

Zgłoś do moderatora
Ja tam MOI UKOCHANI PISOWCY mam czas... A czas będzie działał na korzyść skrzywdzonych 70 tys. Polaków...
A wszystko poprzez korupcję, nepotyzm i po prostu brak patriotyczności i uczciwości wśród najwyższych urzędników państwowych!
Ale oni mają siebie za WIELKICH PATRIOTÓW, hehe - razem z ich nowym cudotwórcą, Mejzą!
Wejdę w taki układ - zwracacie mi za jedną akcję 10 zł a ja przestanę się Wam naprzykrzać! BFG z KNF się przyzna do błędu ( w zasadzie do wielu błędów, to nie był jeden bład ) - przy okazji niech zwrócą innym akcjonariuszom tą kwotę ( to minimalna wartość szkód, które mi i innym wyrządziliście, MOI UKOCHANI PISOWCY! ).
A Getbackowcom niech zwrócą banki państwowe to na co "oszukali" GetBack ( uzgodnione transakcje skupu długu przez Getback dużo powyżej wartości rynkowej ) - zresztą co to mnie w ogóle obchodzi! Po co jest ta cała prokuratura, sądy itd - przecież to są komedie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.