Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - przesyłam Wam pewien link w prezencie:)

Zgłoś do moderatora
www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

Moi Kochani Pisowcy - to jest Polska Konstytucja - jak macie wątpliwości co zrobić warto czasami wrócić do tego linku ( dotyczy też bandy z Farmy Trolli działającej od dłuższego czasu na tym forum ! ).

I jeszcze raz powtarzam - robię to w trosce o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne - żebyście się nie dali zwariować takim wariatom jak Mike75! Pozdrowienia dla Szalonego Antka!

A na poważnie - dla mnie Konstytucja to jest Świętość - i mam nadzieję, że dla Każdego Polaka tak jest!
  • Moi Ukochani Pisowcy - przesyłam Wam pewien link w prezencie:) Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00