Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - można zastraszyć sędziów jak za Stalina

Zgłoś do moderatora
Gdzie my idziemy?
Można zastraszyć sędziów, nieposłusznych prokuratorów czy nawet skromnych forumowiczów Idea Bank jak ja!
Ale po co to wszystko?
Prawda i tak wyjdzie na jaw.
Ponownie żal mi Was - kto Wam takie idee i herezje podsunął? Widać, że nie czytaliście poezji Mickiewicza, Słowackiego lub Broniewskiego. A prozy Sienkiewicza lub Prusa - też nie czytaliście!

PS. Celowo napisałem jak za Stalina, bo nie uważam, że PRL to był aż taki zły okres. Ale to nie ten kierunek, Moi Kochani Pisowcy - Wy ponownie jak z przejściem z gimnazjum do podstawówki chcecie wracać do czegoś do czego nie można wrócić z róznych przyczyn. Żal mi Was Moi Ukochani Pisowcy - myślałem, że to ja jestem Don Kichot, ale to Wy lepiej się nadajecie do tej roli! Tylko przez przypadek krzywdzicie wielu ludzi i wielu grup społecznych - niedługo będziemy mieć jeden bank, jeden CPN, jednego Prezesa i każdy będzie miał po równo 3 tys zł pensji - to co robicie jest złe, czasy gospodarki socjalistycznej się skończyły i kapitalizm niestety pokazał tutaj wyższość - a im mniejsza ingerencja Państwa tym generalnie lepiej dla produktywności, PKB per capita i wartości dodanej. Z szacunkiem jak zwykle do Moich Ukochanych Pisowców - Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.