Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Kochani Pisowcy - co tak ostatnio na forum zamilkliście?

Zgłoś do moderatora
Dopóki było co niszczyć - byliście bardziej aktywni! Teraz widzę bardziej na Nobla się przerzuciliście - no tak, Leszek jeszcze trochę spółek ma a przecież dyrektywa Słońca Narodu jest, żeby Leszka niszczyć!
Ja z mojej strony mam nadzieję, że zrobiłem wszystko co mogłem, żeby WSA wydał sprawiedliwy wyrok w sprawie Idei- nic więcej zrobić już nie mogę, reszta jest w rękach Boga... A raczej Sędziego i mam nadzieję, że nie będziecie na niego wpływać! Choć nie za bardzo chcę mi się w to wierzyć - żeby przynajmniej w "NIezależnym" Sądzie był wyrównany pojedynek - ale to faktycznie marzenia - niestety!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00