Forum Giełda +Dodaj wątek

mogłaby być perełką ale zdaje się, że zarządowi na tym nie zależy

Zgłoś do moderatora
http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=77
http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=76
http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=74

potencjał b. duży ale ta płynność! Szlag mnie trafia, bo indeksy światowe na maxach a to szoruje po dnie. Gdyby powtórzyli manewr z ub. roku ze skupem akcji z rynku to mogłoby być fajnie.
T

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -6,40% 0,81 2021-01-15 16:48:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.