Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: -10,82%

Mocny sygnał kupna będzie moim zdaniem po zebraniu akcji do ceny 3,65

Zgłoś do moderatora
Poziom oporu widać już na pierwszy rzut oka, wyznaczają go maksima dzienne z 10.05, 23.07 i 18.10. Moim zdaniem układ świeczek z ostatnich trzech dni daje nadzieję, że to się wydarzy już w obecnym podejściu do oporu, ale zobaczymy....będzie 3,65 to można wtedy dużo dokupić, bo wzrost wyceny do 5,5x mocno prawdopodobny wtedy..... a może i nawet okolice 6zł?

Pierwsze, ogólne wrażenia na razie... za kilka dni będzie więcej widać:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,33% 3,05 2022-01-20 10:52:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.