Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,85 zł , zmiana od tamtej pory: 71,53%

mocny papier

Zgłoś do moderatora
ale to bardzo mocny ...kontrakty na węgiel koksujący najwyższe w historii JSW i perspektywie roku też bardzo wysokie. Produkcja węgla idzie znakomicie i schodzi wszystko od ręki... Tu będzie bardzo gruuuuubo... i fundy o tym wiedzą -dlatego rzucili na rynek rekomendacje ,po 23- 28 zł a sami zebrali akcje po 34-40 zł .... oczywiście oddali słabi... Ci co wierzą tym co kręca rynkiem.
  • mocny papier Autor: ~mario
  • Re: mocny papier Autor: ~Jonek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,00% 66,64 2022-05-16 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.