Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: -43,67%

Mocne wejście na rynek przenośnego spirometru AioCare

Zgłoś do moderatora
Ogłoszenie strategicznej współpracy Grupy Polpharma ze spółką HealthUp z portfolio Adiuvo Investments

Dzięki innowacyjnemu spirometrowi AioCare spółki HealthUp Grupa Polpharma rusza z narodowym programem walki z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc. Aż 80% pacjentów pozostaje niezdiagnozowanych, a choroba ta zmniejsza komfort życia i przyczynia się do jego skrócenia.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-wideo.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO 20,00% 5,52 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.