Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,00%

Mocne 2 zł!

Zgłoś do moderatora
Dzisiejsze 2 zł jest w pełni zasłużone, widać było wyraźnie, że kurs nie chce spaść poniżej tej wartości. Były próby dalszego dołowania kursu ale nieudane. Czuć wyraźnie, że wszystko poniżej 2 zł jest bardzo nienaturalne dla tego papieru i ciągnie nas do góry.
Myśle, że powoli będziemy piąć się na północ, mam tyko nadzieje, że Pgf nie sprawi nam kolejnego psikusa i zostawi kurs w spokoju.
Też wolałbym od razu 5 zł ale zdrowsze są takie powolne wzrosty niż jakieś spekulacyjne dzidy z komosu z wielkim dump’em dzień później. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OZECAPITAL 0,00% 1,44 2021-10-25 17:00:00