Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -12,94%

Mniejsza spółka i OFE to niedobry MIX

Zgłoś do moderatora
PZB jest relatywnie niewielką spółką. Bardzo pozytywnym sygnałem była obecność kilku OFE oraz TFI. Teraz, gdy to OFE się instytucjonalnie zwija, a PPK dalekie są od rozruszania, taka instytucjonalna obecność okazuje się być sporym ciężarem. No bo przecież nie indywidualny inwestor kładzie na S duze pakiety. I to spychając kurs coraz niżej przy każdej możliwej okazji. Co istotne, to te zlecenia blokujące od góry pojawiają się po otwarciu notowań, tak by trudno było sprawdzić ile tego jest. No i z inwestowania w wartość zrobiła się brudnawa gra bullterrierów pod dywanem.
Ten stan może, niestety, trochę potrwać. I to czy szefostwo spółki kupuje, czy nie, jest bez znaczenia dopóki sytuacja dużych graczy się nie ustabilizuje. A do tego jeszcze daleko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD -3,90% 1,48 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.