Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,82 zł , zmiana od tamtej pory: -35,37%

Mlemo sie rozlalo. I co teraz?

Zgłoś do moderatora
Jeśli ktoś tu jest dłużej podejrzewam że albo jest w plecy albo kiepsko zarobiony (jak na tyle lat trzymania). Spadek na paruset tys zł. Trochę dziwne że papier może zmienić kapitalizację o kilkadziesiąt procent dzięki kapitałowi będącemu promilem kapitalizacji. Pytanie ilu jest chętnych sprzedawać z kilkidziesiecio procentowa stratą nie dając szansy firmie bo ewentualne odkupienie może być trudne ze względu właśnie na płynność. Szkoda że firma nic nie robi. Wszystko jest ok nic się nie stało.
  • Mlemo sie rozlalo. I co teraz? Autor: ~Zibi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,00% 5,70 2021-09-17 17:02:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.