Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Mirosław dalej szczuje na PAM

Zgłoś do moderatora
Mirosław cały czas szczuje na PAM. Z jednej strony twierdzi, że PAM nic nie może, ale już za chwilę sam sobie zaprzecza i z wielkiego strachu przed PAM nerwowo go hejtuje. I uwaga! Największy zarzut Mirosława do PAM jest taki, że PAM działa dla siebie, dla tych co są w PAM, a w przekonaniu Mirosława powinien działać dla Mirosława, który nie jest w PAM. Mirosławowi pomylił się chyba zarząd z PAM, ale nikt nie może mu tego wytłumaczyć. Tzn. próbują, ale Mirosław tego nie może pojąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44