Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: -14,66%

Mirbudu będzie rekomendował wypłatę dywidendy

Zgłoś do moderatora
Zarząd Mirbudu będzie rekomendował wypłatę dywidendy za poszczególne lata w wysokości od 10 do 50 proc. zysku netto, począwszy od zysku z 2020 roku - poinformowała spółka w komunikacie.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mirbud-chce-przeznaczac-na-dywidende-od-10-do-50-proc-zysku-netto-poczawszy-od-zysku-z-2020-roku-7886127.html
  • Mirbudu będzie rekomendował wypłatę dywidendy Autor: ~dywidenda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -0,56% 3,55 2022-05-17 17:00:00