Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,51 zł , zmiana od tamtej pory: -12,75%

MIRBUD znów oddaje część A1 z dwudniowym wyprzedzeniem !

Zgłoś do moderatora
Od piątku, 13 sierpnia kierowcy poruszający się autostradą A1 Piotrków Trybunalski – Kamieńsk mają do dyspozycji nowy odcinek betonowej nawierzchni jezdni lewej. To kolejna i ostatnia zmiana organizacji ruchu, dzięki której poruszanie się po dawnej tzw. Gierkówce przejdzie do historii.
Przełożenie ruchu nastąpiło od godz. 14. Ruch pojazdów został skierowany na ostatni brakujący fragment nowej, betonowej jezdni lewej budowanej przez MIRBUD S.A. autostrady A1. Ruch odbywa się w układzie 1+1 wschodnią nitką autostrady, a oddany został 6 kilometrowy odcinek na wysokości miejscowości Jeżów.
W ciągu kolejnych 4 tygodni wykonawca będzie realizował ostatnie prace wykończeniowe na poboczu jezdni lewej, aby we wrześniu przystąpić do zmiany układu ruchu z 1+1 na 2+2 i otwarcia na początku października wszystkich łącznic Węzła Kamieńsk. Zakończenie wprowadzenia tej zmiany zaplanowano do 18.10.2021. Wtedy też cały budowany przez MIRBUD S.A. odcinek będzie przejezdny nową nitką autostrady w układzie po dwa pasy ruchu w każdą stronę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -0,76% 3,94 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.