Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: -13,73%

Mirbud włącza grawitację-- będzie ciążył JHM- owi

Zgłoś do moderatora
Kontrakty drogowe na budowę obwodnic miast ,, odpalą" już w tym roku czyli można przyjąć ,że od tego roku zaczniemy liczyć straty z ,,kontraktów wziętych za wszelką cenę"-
Powiem tak : gdyby nie te ,,cholerne drogi " mielibyśmy dużo zarobione na sprzedaży mieszkań i z wynajmu powierzchni handlowych a tak wchodzimy w ,,drogowe bagno" z którego nie wyjdziemy . Pytam się --Po jakiego diabła potrzebne są Nam te nieszczęsne ,,budowy dróg" ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.