Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,96 zł , zmiana od tamtej pory: -17,02%

Mirbud stosuje odpad do budowy drog.

Zgłoś do moderatora
Ciekawe kiedy upadlość spółki MIRbud. Na WOW wbudowali 120 000 ton kruszywa bedacego odpadem . 10 krotnie przekroczony chrom . Utylizacja tego badziewia to koszt ok 720 mln pln.

Bomba zaraz wybuchnie i pozamiatane. Bedzie Mirbud2 lub Kobylarnia-Dąb

https://gazetawroclawska.pl/toksyczne-kruszywo-uzyte-do-budowy-wschodniej-obwodnicy-wroclawia-dsdik-zaprzecza-i-podwaza-zlecone-przez-mieszkancow-badania/ar/c1-15644618

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -3,74% 4,12 2021-09-16 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.