Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Mirbud gigantyczne odszkodowanie 10mln pln

Zgłoś do moderatora
Mirbud dostanie odszkodowanie?Tomasz Gessner - Dom Maklerski BDM
29 Lutego 2016 12:19

Jak wynika z informacji PAP, Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił w całości apelację ATM Studio od wyroku Sądu Okręgowego z listopada 2014 r. i ATM Studio ma zapłacić Mirbudowi blisko 10 mln złotych plus odsetki.
  • Mirbud gigantyczne odszkodowanie 10mln pln Autor: ~Hans78

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.