Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: 36,51%

Mirbud 1,95 mld zł obrotu w 3q, zysk 90 mln netto

Zgłoś do moderatora
Mirbud w zeszłym roku wypracował rekordowe 133 mln zł zysku netto co dało 20 groszy dywidendy przy kursie ok. 3,5 zł. Teraz spodziewać się możemy zysku rzędu 145 mln netto minimum. Ponadto spółka buduje portfel teraz gdy kontrakty są absurdalnie wysokie a realizować je będzie za rok, za 2 lata gdy materiały potanieją.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/DM-BOS-wskazal-nowe-TOP-PICKS-8423909.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 1,18% 34,40 2023-03-24 16:34:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.