Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 24,93%

MILLENNIUM Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
zgodnie z ostatnim raportem notowania zmierzają do górnego ograniczenia kanału spadkowego. Dopiero zamknięcie powyżej 7,15 zł będzie oznaczać zakończenie korekty i powrót do tendencji wzrostowej. Wsparcie stanowi zaś przebieg 200sesyjnej średniej, która kilkukrotnie skutecznie powstrzymała dalsze zejście notowań.
  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25429-przeglad-techniczny-millennium-stalprod
  • MILLENNIUM Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILLENNIUM 0,23% 8,62 2018-03-21 09:40:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl