Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  599,00 zł , zmiana od tamtej pory: 15,19%

Mieszkam blisko Kęty -Aluprof Opole - to wielki plac budowy więc

Zgłoś do moderatora
Więc widząc co się dzieje i podbytując ludzi wychodzących z firmy nie mogłem nie zainwestować w Kęty w 2020 roku. Dodam tylko , że mówi się , że ta kolejna rozbudowa i tak nie nastarczy potrzebom firmy . Kęty Opole okupują magazyny Panatoni zwłaszcza surowcem sądzę , że kupionym jeszcze w niskich cenach . Dajcie znać jak jest w innych lokalizacjach czy też takie mega inwestycje ?
  • Mieszkam blisko Kęty -Aluprof Opole - to wielki plac budowy więc Autor: ~Andy303

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -0,29% 690,00 2021-07-30 09:27:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.