Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Miałem akcje Stark kiedyś ale znikły z konta maklerskiego

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś może coś wie jak to wytłumaczyć ? Coś przegapiłem ?
To mogły być lata 2008 do 2010, pamietam że za kilka tysięcy złotych miałem tych akcji kupionych co były już niewiele warte wtedy bo kupowałem drożej i je tak zostawiłem a z rachunku maklerskiego nie korzystałem.
  • Miałem akcje Stark kiedyś ale znikły z konta maklerskiego Autor: ~kolega

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00