Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,39 zł , zmiana od tamtej pory: 7,56%

Metylowane formy witamin B9 i B12 w dobie pandemii COVID-19

Zgłoś do moderatora
Czy kwas foliowy i witamina B12 mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania i ciężkiego przebiegu COVID-19?

Na to pytanie odpowiada prof. zw. dr hab. nauk farmaceutycznych Marek Naruszewicz, Honorowy Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą, który wyjaśnia, dlaczego wysoki poziom homocysteiny, towarzyszący niedoborom witamin B9 i B12 zwiększa również ryzyko śmierci z powodu zakażenia SARS-CoV-2. 

Jakie w związku z tym powinny być zalecenia do suplementacji witaminy B9 dla pacjentów?

https://mgr.farm/nauka/metylowane-formy-witamin-b9-i-b12-w-dobie-pandemii-covid-19/

Menavitin senior lub odporność brakuje tylko witaminy B9

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -3,44% 10,10 2021-07-29 13:18:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.