Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Metoda działania Ciszewskiego i wspólników

Zgłoś do moderatora
Schemat jest powtarzalny i bardzo prosty. Weźmy dla przykładu Setante z rynku głównego. Kupuje tanio akcje firmy, która niczego nie posiada. Jej jedyną wartoscią jest to, że jest notowana na głównym rynku. Następnie łączy ją z inną firmą, która prowadzi realną i bardzo perspektywiczną działalność. W tym przypadku firmą All in! Games. Szybko wskoczy na główny rynek co stwarza wielkie możliwości dla przyszłego rozwoju, np: nowe emisje, zwiększenie wyceny firmy, nowe możliwości finansowania działalnosci oraz rozpoznawalność dla potencjalnych nowych inwestorów. Po jakimś czasie wszystkie akcje nowo powstałej firmy przyjmą wartość akcji All in! Games. Zyskiem Ciszewskiego są tanio kupione akcje przed połączeniem. Podobny schemat postępowania spotka przejmowane spółki z rynku NC. Niektóre firmy trzeba po prostu rozruszać i naprowadzić na właściwy tor. To właśnie robi Ciszewski i chwała mu za to.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREMIUMF -3,60% 0,67 2020-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.