Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,98 zł , zmiana od tamtej pory: 5,67%

Merytorycznie o spółce i kursie.Dlaczego raczej nie urośnie.

Zgłoś do moderatora
Sporo osób tu zawisło na przysłowiowych hakach i już nie kupują żeby uśredniać bo zwyczajnie nie mają za co.Duzo osób kupiło akcje myśląc,że w końcu odbije ale z tym też jest problem.Dlaczego moim zdaniem nie urośnie.
1.Społka straciła dużo na wiarygodności bo wtopy typu Niemcy czy Meksyk szybko nie zostaną zapomniane.Z Meksyku nic nie wyszło i nawet nie sprostowali tego w żaden sposób!!! Dodam,że chodzi i ponad 8 mln zł !!!
2.Jak wszyscy widzimy Indonezja przestała zamawiać a był to gracz nr.1 jeśli chodzi o zamówienia w 2021!!
3.BOS w rekomendacji przyjął spadek przychodów w kolejnych latach co wywołało obecny spadek pomijając cenę docelową 37 zł.
4.Budowa fabryki nie została rozpoczęta jak planowano.
5.Brak infa o przejęciach jak deklarowano na WZ.
6.Coraz mniej wygrywanych przetargów zarówno w PL jak i Rumunii. Spółka jako producent przegrywa z dystrybutorami co jest trochę śmieszne.
7.Komunikacja z akcjonariuszami ze strony spółki leży i kwiczy.Cos tam "młody"Mikosz próbował się tłumaczyć na FB ale nieudolnie bo jak widać zainteresowanie spółką jest bardzo słabe i zdecydowali się nabrać wody w usta i milczeć.
8.Mam nadzieję,że na kolejnym WZ padnie dużo niewygodnych pytań do prezesa typu niespełnione obietnice Meksyk,Niemcy itd.
9.Społka nie wykorzystała moim zdaniem szansy jaką dał covid.Zarobila co prawda ok.10 mln na tym asortymencie i nie musi drukować akcji po 1 zł dla znajomych prezesa ale taką kasa dla firmy która aspiruje do bycia poważnym graczem nie wystarczy.
10.Brak poważnego gracza przynajmniej oficjalnie.Sporo osób ma po kilka,kilkanaście tys akcji i niektórym puściły nerwy i zaczęli wychodzić stąd mamy taki kurs jaki mamy.Akcje przerzucane między ulicą.Szacunki za 3q miały pomóc ale nie pomogły.
Ja się wyleczyłem z NC i wam też tego życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -2,39% 25,34 2021-12-06 15:54:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.