Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 47,41%

Merytorycznie o KORBANK

Zgłoś do moderatora
KORBANK S.A. to największy, lokalny, niezależny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu i Radomiu oferujący internet światłowodowy i telewizję.  Mający w planach wprowadzić na rynek własne Data Center. Posiada też firmę korpower - podmiot ten zajmuje się realizację budową sieci energetycznych i niskoprądowych dla dużych przedsięwzięć. Spółka zarządzana jest niezależnie – to przekłada się na dobre wyniki finansowe zarówno samego KORPOWER, jak i całej Grupy. Spółka zwiększyła przychody, zdobyła tez nowe kontakty.. Mogą ale nie muszą razem ze wzrostem firmy pokusić się o wprowadzenie FOTOWOLTAIKI  do oferty. To by zwiastowało sowite wzrosty. Ten temat odkładam na bok;)
Spółka jest wyceniana na 24 mln zł przy C/Z=5,7 (bardzo niska wycena jak na spółkę technologiczną mającą na celu wproawdzić usługi data center jak np r22)

Stale dbają o wzrost zarówno liczby Klientów, jak i przychodów z usługi. Wzrost ten jest efektem ciągłego doskonalenia oferty w mojej opinii jest ona wybitna

Firma bardzo interesujaca, to nie tylko telewizja i internet. Czasami lepiej zajrzeć w raporty i prezentacje i dowiedzieć się więcej. Jak z kursem będzie, to oczywiście nie wiem, to jest NewConnect :) dodam ,ze spolka odporna na COVID19 i superkryzys w koncu jak bez internetu bedziemy czytac bankiera itd Dzialanosc jest iscie buffettowska prosty rentowny biznes duze pole do wzrostow i skalowania biznesu. Sądze ,że kiedy prezes uzna ,ze spolka jest na tyle duza jak jego ambicje a moim zdaniem sa ogromne. Zacznie wyplacac sowita dywidende przy obecnym kursie ;) Posiada 80% akcji Stabilny akcjonariat jest najwazniejszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK -3,39% 8,55 2021-06-15 09:35:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.