Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -2,12%

Merlin-WaveNet i hossa 5G. Scenariusz

Zgłoś do moderatora
Rozwój 5g który nas czeka będzie oznaczał że spółki z branży będą w centrum zainteresowania. Moim zdaniem nie ma już kwestii czy Merlin będzie powiązany z branżą 5g (poprzez Wavenet) tylko kiedy to nastąpi. A wtedy nie wiem jak określić zasięg wzrostów. Jeżeli lipne info o tokenizacji sprzedaży książek wyniosło kurs na ponad złotówkę (w 2018 r), to projekty 5G rozbudzą wyobraźnię i apetyty inwestorów do nieprawdopodobnych rozmiarów. Tutaj artykuł, w którym jest opis możliwych kierunków rozwoju biznesu Wavenet: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/telekomunikacja/wavenet-partnerem-microsoftu,b1760404666

Trzeba zachować czujność...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -0,27% 0,18 2021-10-21 10:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.