Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: 6,79%

Merlin GROUP - SONDA 2020 rok.

Zgłoś do moderatora
Co z Merlin Group w 2020 roku.

SONDA 1,2,3,4 czy 5.

1) Wchodzi duży inwestor - Merlin dostaje znaczące finansowanie, kończy porządki które trwają od kilkunastu miesięcy, przez organiczny rozwój poprawia regularnie wyniki. Wejście na główny parkiet daje bodziec do wzrostu. Gracze widząc to dyskontują przyszłość. Do gry włączają się fundusze inwestycyjne, które zwiększają swoje zaangażowanie w spółce. Spółka zyskuje w 2020 roku i osiąga cenę 5 zł.

2) Przepalanie kasy, kończąca się cierpliwość dotychczasowego inwestora serwującego kroplówkę i brak zewnętrznego finansowania to oznacza - KONIEC. Kurs nurkuje.

3) Duży globalny gracz branżowy chce przejąc udziały w MERLINIE. Tworząc sobie tym samym platformę na perspektywicznym rynku wschodzącym. Na wieści o tej informacji trwa kilkumiesięczny rajd wynoszący akcje spółki do 2 zł.

4) Merlin wchodzi w blockchain, opierając całą infrastrukturę sprzedażową na własnym tokenie. Token jest powiązany z zakupami produktów. Program Lojalnościowy napędza wzrost kursu tokenu MRG co buduje astronomiczną kapitalizację tokena i tym samym Merlin Group. Sprzyjający klimat wokół branży krypto wspiera euforię na tokenach. Notowane są nowe szczyty popularności kryptowalut a wycena BTCUSD pobija 20 000 USD. Zakupy w Merlinie są robione "przy okazji" aby nabyć tokeny. Akcje w ciągu kilkunastu miesięcy zyskują kilka tysięcy procent osiągając historyczne szczyty na poziomie 10 zł.

5) Koniec cyklu hossy na globalnych rynkach sprawia że MERLIN nie ma szansy i musi czekać do kolejnego cyklu hossy który nastąpi najwcześniej za kilka lat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -0,33% 0,15 2020-10-28 09:41:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.