Forum Jak ulokować pieniądze? +Dodaj wątek

- - - MENNICA WROCŁAWSKA - - - czy warto tam kupywać monety, sztabki ?

Witam wszystkich

Chce zakupić spor ilości złotych sztabek jak i złote monety i teraz mam pytanie najważniejsze gdzie kupić żeby było to bardzo bezpieczne i ceny w miare korzystne. Mennica polska jest wiarygodną mennicą i na 100% wiem że jak zamówie złote sztabki czy złote monety to wiem że mam złoto. Wszystko ładnie pięknie ale mennica polska ma bardzo wysokie ceny. Interesuje mnie mennica wrocławska ale boję się że jak zamówie spore ilości to po latach się okaże że to nie złoto. Złote sztabki są zapakowane w CertiCard i nie chce ich otwierać żeby sprawdzić czy to złoto czy też nie. Mam pytanie czy mennica wrocławska sprzedaje najprawdziwsze złoto próby 999.9 czy ktoś został przez nich oszukany ? Proszę piszcie gdyż złoto tanieje i jeszcze troszczke i będzie szorował dno i warto powolutku wchodzić w złoto gdyż w przyszłości złoto będzie o wiele wiele droższe.
Kto się zna na LBMA ? mennica polska i wiele innych światowych mennic nie nie należy do tego a LBMA to działa tak że sztabki można sprzedać w innym państwie i najlepiej wybierać sztabki znanych światowych mennic """ PAMP , UMICORE , HERAEUS , PERTH MINT.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl