Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 173,63%

Meksyk fabryka 150M zdjęcia

Zgłoś do moderatora
https://www.paih.gov.pl/20191024/inauguracja_fabryki_sanok_rubber_company_w_san_luis_potosi
A zatem dla przypomnienia aktualna wycena obejmuje wartość fabryki w Meksyku i wartość nowej hali w Sanoku ( bez wyposażenia ). A w związku refleksjami z Covid 19 w cenie będą wszystkie zakłady dostępne na miejscu lub za miedzą czytaj NIE w Chinach .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,19% 24,90 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.