Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 34,48%

MEGA INFO !!!!!!! KOMUNIKAT NA RAFAKO O PBG

Zgłoś do moderatora
Spółka zdecydowała również o odpisach z tytułu obligacji i innych należności wobec spółki PBG, wobec której Sąd Rejonowy w Poznaniu wydał 12 lutego postanowienie o otwarciu postępowania sanacyjnego.

No pięknie kochani... Córka Rafako spłaca długi macochy. I to mi się podoba. Kto gadał że pbg idzie do piachu ??? Piękny dokument na to że pbg jest finansowane z pieniędzy Rafako .... Dobrze mieć taką krowę dojna oby tylko pbg nie sprzedalo pakietu akcji większościowego Rafako bo dopóki ma te akcję to może doić Rafako z kasy hihi czy to nie cudowne. A jak pisałem że wzrost wartości Rafako oznacza wzrost wartości pbg to mnie trole wyśmiały że to nie ma nic wspólnego a tu taki wpis że Rafako zrobiło odpis na obligi pbg buhaha .... Czyli jednak jestem mundry ...a teraz trole typu tre bankier i aqwert schowali się do nory i nic nie napiszą .... Co za szambo na tym forum . ....
  • MEGA INFO !!!!!!! KOMUNIKAT NA RAFAKO O PBG Autor: ~Mustafi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 30,00% 0,04 2020-05-20 12:38:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.