Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,28 zł , zmiana od tamtej pory: 3,41%

Medieval Dynasty a Ghostrunner

Zgłoś do moderatora
Skoro tutaj był podjazd pod premiere Ghostrunnera to co dopiero będzie na Render Cube pod pełną wersję Medieval Dynasty, która w EA została pobrana już 600k razy. 27.07 rusza ll transza dla indywidualnych na crowd. Życzę refleksu podczas szybkiego zapisu, powodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ONEMORE 1,87% 5,46 2021-10-22 17:00:00