Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,35 zł , zmiana od tamtej pory: -63,88%

media donoszą o rozpoczęniu II fazy

Zgłoś do moderatora
testów szczepionki na czerniaka przez pfizer.
Dlaczego spółka, która współpracuje z PAN Poznań nie interesuje się tym zagadnieniem, myślę, że odpowiedni PR i można by z powodzeniem pozyskać na taki projekt środki z PFR i od prywatnych inwestorów. Chętnych na kolejne fazy testów także zapewne by nie zabrakło.
https://pulsmedycyny.pl/prof-andrzej-mackiewicz-pracujemy-nad-szczepionka-przeciw-sars-cov2-ktora-zarazem-leczy-1107026

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDICOBIO -0,82% 1,21 2022-06-30 16:22:57