Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -46,17%
A wiec podsumowujac Wasze wpisy nalezy stwierdzic iz, spadki na kursie to wina byczka bo pisze niewyhodna prawde. Ale to nie wszystko. Otoz to byczek dodrukowal akcji, to byczek nie dopilnowal formalnosci przez co Spolka trafila na fixy, prezes Paturej jak sie dowiedzial ze byczek interesuje sie Medico wycofal sie z umowy, to wina byczka ze umowa z InnoGene spelzla na panewce, to wina byczka bo nie kupuje i nie ma popytu a takze wina byczka jest kiepska strategia ktora byczek pospiesznie pisal na kolanie i nie wyniosla kursu pod niebiosa. Brak slow aby pustym glowom wytlumaczyc dlaczego kurs spada. Brak slow by dotrzec do inwestorow-amatorow. Bardzo mi Was zal. Pytam gdzie jest Cierpliwy i jeszcze jeden ktorzy chcieli sie zalozyc ze kurs nie spadnie? Podejmowalem zaklad. Uczcie sie techniki i AF aby nie popelniac bledow. Szczerze zycze Wam wielu udanych inwestycji. Tu jednak bedzie o to baaaaardzo trudno. Bede rzadziej ale bede regularnie dogladal Waszej spoleczki. Przy moich 24gr za akcje otworze piweczko i wrzuce tu dluzszy elaborat. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 6,97% 1,72 2022-01-28 15:07:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.