Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,00 zł , zmiana od tamtej pory: -63,25%

MCI Capital to dużo lepsza opcja niż Shoper

Zgłoś do moderatora
Ja wam tak tylko tu podrzucę:
MCI ma teraz kapitalizację ok 1.25 mld

Same udziały w IAI (konkurencja Shopera) mogą być warte więcej (https://www.pb.pl/mci-ma-w-stajni-potencjalnego-jednorozca-1131679)

Dodatkowo, MCI może wyjść z inwestycji w morele oraz Focus Telecom (https://crn.pl/aktualnosci/mci-bedzie-sprzedawal-morele/)

Plus - spółka ma w tej chwili wskażnik ceny do zysku ok 2.5

Nie widzę za bardzo możliwości jak to może nie urosnąc :)
  • MCI Capital to dużo lepsza opcja niż Shoper Autor: lukashp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 0,00% 30,50 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.